Zmień język / Change language:
Zandleven Coatings
Protective Coatings
Marine Coatings

O firmie

GRUPA ZANDLEVEN

Pod szyldem Zandleven Group znajduja się trzy marki które reprezentują dostawców zabezpieczeń antykorozyjnych z trzech różnych zakresów:

· Zandleven Protective Coatings - antykorozyjne systemy dla środowiska przemysłowego,

· Transocean Coatings - antykorozyjne systemy morskie,

· Ganzlin Powder Coatings - powłoki proszkowe dla przemysłu.

Grupa Zandleven projektuje, wytwarza i oferuje kompleksowe rozwiązania zabezpieczeń antykorozyjnych w oparciu o własne wieloletnie doświadczenia w produkcji farb antykorozyjnych dla przemysłu, segmentu marine i farb proszkowych przeznaczonych do zabezpieczenia wszelkiego rodzaju materiałów stosowanych w przemyśle i budownictwie

Oferujemy doskonałe zabezpieczenia antykorozyjne dla nowych i remontowanych konstrukcji mostów, obiektów infrastruktury drogowej wieży wiatrowych, energetyki, przemysłu petrochemicznego, górnictwa, stadionów po przemysł stoczniowy i przemysł maszynowy oraz energetykę.
ZANDLEVEN W POLSCE

Po wieloletniej aktywności na rynku zabezpieczeń antykorozyjnych, w 2011 roku nasza firma przekształciła się w spółkę Zandleven Polska jako polski przedstawiciel Zandleven Coatings. Dzięki ciągłemu rozwojowi oraz zdobytemu doświadczeniu poprzez połączenie sił z głównym oddziałem w Holandii, możemy zaoferować produkty najwyższej jakości dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych Klientów.

Swoim Klientom oferujemy zarówno szeroki wachlarz farb antykorozyjnych jak i  profesjonalne doradztwo techniczne, organizację szkoleń a także prowadzenie nadzorów inwestorskich i referencyjnych. Dodatkowym atutem jest możliwość wykonania wymalowań  w naszej malarni spełniającej wymogi obowiązujących przepisów i norm.

Zandleven Polska może się poszczycić licznymi certyfikatami, rekomendacjami oraz licencjami potwierdzającymi nasze kompetencje.

Główny ośrodek znajduje się w Bielsku – Białej, mieści się tu biuro oraz magazyn główny. Dla wygody Klienta na obszarze całej Polski znajdują się trzy dodatkowe punkty dystrybucyjne. Dzięki regularnym dostawom komponentów z zakładu produkcyjnego w Leeuwardeen w Holandii możliwe są szybkie realizacje zamówień. Standardowe produkty dostępne są od ręki, a dzięki stałej współpracy z firmami przewozowymi towar dostarczany jest do klientów w przeciągu 24h na terenie całego kraju.wykres historii Zandleven